Otoczenie

Lokalne sklepy: zakupy w Monachium

Znajdź asortyment, godziny otwarcia i więcej informacji u lokalnych sprzedawców detalicznych i sklepów 13204 w Monachium.

Zakupy w Monachium: Wyrafinowane zakupy w mieście zakupów Monachium

Tam, gdzie niegdyś rezydował król Maksymilian II, dziś bije wyrafinowane serce Monachium jako miasta zakupów. Ale warto również spojrzeć za wspaniałe tło monachijskiej Maximilianstrasse. Ponieważ wokół Marienplatz, Neuhauserstrasse i Kaufinger Strasse jest wiele do odkrycia! Niezależnie od tego, czy chodzi o modę, styl życia, kulinaria czy sztukę, miasto zakupów w Monachium przekona Cię kolorowym bukietem pomysłów na zakupy:

Centra handlowe w Monachium: zakupy w każdą pogodę

Wow! Z 140 sklepami, młode Riem-Arcaden jest największym centrum handlowym w Monachium. Przekonuje nie tylko zielona lokalizacja na dawnym lotnisku Riem, ale także doskonałe połączenia komunikacyjne i zróżnicowana mieszanka branż. 135 sklepów w Olympia-Einkaufszentrum (OEZ) zapewnia dużo przestrzeni i szeroki wybór towarów, podczas gdy zmodernizowany PEP w sercu Neuperlach zaskakuje teraz dużą ilością światła i eleganckim designem. Centralnie położony na monachijskiej starówce CityQuartier Fünf Höfe oferuje prawdziwie efektowne zakupy niezależnie od pogody.

Ulice handlowe i pasaże w Monachium

Co powiesz na ekscytujące zakupy przez okno we wspaniałej historycznej scenerii? Nie ma problemu, ponieważ Luitpoldblock Munich, zbudowany w 1812 roku, jest obecnie dzielnicą handlową z niezwykłą mieszanką marek. A może pociąga Cię zalany światłem pasaż Kaufingertor? A może podoba Ci się atrakcyjna mieszanka sektorów i usług w Stachus Passagen? Bez względu na to, jaką wycieczkę na zakupy zaplanujesz w Monachium, relaksująca przerwa na kawę w pasażu handlowym Hofstatt jest koniecznością!

Zakupy na targach w Monachium

Oczywiście Viktualienmarkt ze swoją idylliczną atmosferą jest nadal magnesem zakupowym w sercu Monachium. Ale dzięki Wienermarkt, który odbywa się codziennie na Wiener Platz od 1889 roku, Monachium ma w zanadrzu jeszcze jedną atrakcję targową. Viktualienmarkt w Pasing, który odbywa się na wewnętrznym dziedzińcu, oferuje świeże i smaczne produkty regionalne w relaksującym otoczeniu z dala od zgiełku miasta. Popularnym miejscem spotkań mieszkańców Monachium jest Elisabethenmarkt w Schwabing, gdzie przylegający do niego ogródek piwny zachęca do odpoczynku.

Czy czegoś tu brakuje?

Czy masz firmę w Monachium? Wprowadź ją za darmo w kilku krokach.


Zarejestruj się teraz!

© 2024, Wogibtswas / Locabee. Wszystkie nazwy marek i znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wszystkie informacje bez gwarancji. Status 22.05.2024 11:06:00

UP

Wybierz kraj i język

This page also exists in your language! english english | Close x