Otoczenie

Lokalne sklepy: zakupy i zakupy w Kolonia

Znajdź asortyment, godziny otwarcia i więcej informacji u lokalnych sprzedawców detalicznych i sklepów 22540 w Kolonia.

Zakupy w Kolonii: tętniąca życiem metropolia handlowa nad Renem

Każdy, kto zna Kolonię, wie, że jej najpopularniejsza dzielnica handlowa rozciąga się od Hohe Strasse do Schildergasse i Neumarkt. W małych specjalistycznych sklepach spożywczych można odkryć wiele pysznych rzeczy. Projektanci prezentują najnowsze trendy mody w dużych witrynach sklepowych, a przytulne kawiarnie zapraszają do zatrzymania się pomiędzy nimi. Ale co jeszcze można odkryć w mieście zakupów w Kolonii?

Dzielnice handlowe w Kolonii, które mają to coś

Dzielnica Belgijska zaprasza na spacer i rozkoszowanie się życiem Kolonii. Dzięki indywidualnym sklepom specjalistycznym oraz niektórym markom i sklepom z Belgii, dzielnica ta zasługuje na swoją nazwę. Scena sklepowa w kolońskim Südstadt jest również wyjątkowa, gdzie można znaleźć wiele tradycyjnych sklepów wokół Chlodwigplatz. Dzielnice Rathenau i Musikerviertel również oferują piękne wystawy i atrakcyjne witryny sklepowe.

Centra handlowe w Kolonii: zakupy dla całej rodziny

Niezależnie od tego, czy chodzi o zabawki, modę, technologię czy styl życia, w tych centrach handlowych w Kolonii szybko znajdziesz to, czego szukasz. Na przykład Rhein-Center imponuje swoją centralną lokalizacją i bezkonkurencyjnym rozmiarem. Podczas spaceru po 180 sklepach, Köln Arcaden zaskoczy Cię zróżnicowaną mieszanką sektorów. Sklepy w Hürth Park, które znajdują się niemal na terenie zielonym, wyróżniają się różnorodnością marek i dużą ilością miejsca. Z drugiej strony, małe, ale przyjemne jest City-Center Chorweiler, które jest najlepszym adresem na zakupy w Kolonii dla towarów codziennego użytku i przydatnych usług.

Wskazówki dotyczące zakupów w Kolonii: wyjątkowe rzeczy do odkrycia tutaj

Kto nie zna wody kolońskiej Klosterfrau Melissengeist? Można ją kupić na przykład w tradycyjny sposób w najstarszej aptece w mieście katedralnym, Paradies Apotheke przy Severinstraße, której historia sięga 1618 roku. Nie tylko dzieci będą zachwycone: w Pattevugel na Zülpicher Straße wszystko kręci się wokół latawców i ekologicznego sprzętu sportowego. Sklep tylko ze sztućcami? Ależ tak! Można go znaleźć w Besteckhaus Glaub przy Komödienstraße. A może masz ochotę na odrobinę sztuki? Ciocia Sabine z niecierpliwością czeka na Twoją wizytę w swoim kiosku artystycznym przy Hültzstraße.

Czy czegoś tu brakuje?

Czy masz firmę w Kolonia? Wprowadź ją za darmo w kilku krokach.


Zarejestruj się teraz!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Wszystkie nazwy marek i znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wszystkie informacje bez gwarancji. Status 10.12.2023 18:23:56

UP

Wybierz kraj i język

This page also exists in your language! english english | Close x