Otoczenie

Lokalne sklepy: zakupy i zakupy w Düsseldorf

Znajdź asortyment, godziny otwarcia i więcej informacji u lokalnych sprzedawców detalicznych i sklepów 24345 w Düsseldorf.

Popularne marki w Düsseldorf

Zakupy w Düsseldorfie: wyrafinowane miasto handlowe nad Renem

Mediolan, Paryż, Düsseldorf - nie jest niczym niezwykłym, że spokojne miasto nad Renem jest wymieniane jednym tchem z europejskimi stolicami mody. Ale dlaczego? Co sprawia, że dzielnica handlowa Düsseldorfu jest tak wyjątkowa? I gdzie jeszcze można zrobić zakupy w Düsseldorfie?

Flagowy sklep "Kö" w Düsseldorfie

Nie liczy się ilość, ale jakość. To jest dokładnie to, o co chodzi w Königsallee w Düsseldorfie, gdzie niezwykle wysoka gęstość sklepów projektantów jest ustawiona obok siebie, gwarantując kosmopolityczne i kompleksowe luksusowe zakupy na najmniejszej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy jest to Joop, Jil Sander, Kenzo, Armani czy Onofri, być może dlatego tak wielu celebrytów przyciąga około 90 sklepów na "Kö"?

Różnorodność zakupów pod jednym dachem: centra handlowe w Düsseldorfie

Kö-Galerie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie "Kö". Dzięki 130 ekskluzywnym sklepom specjalistycznym, Kö-Galerie oferuje elitarne doświadczenie zakupowe. Dopełnieniem stylowego dnia zakupów w Kö-Galerie jest wyselekcjonowana oferta gastronomiczna. Z kolei centrum handlowe Sevens to design, moda, multimedia i styl życia. Kreatywne pomysły na życie i nie tylko oferuje również 45 sklepów w Stilwerk, podczas gdy Schadow-Arkaden ma również ekskluzywną ofertę towarów.

Dzielnice handlowe w Düsseldorfie

Gdzie można znaleźć modne rzeczy? Gdzie można znaleźć sztukę? I gdzie design jest w domu? Na starym mieście w Düsseldorfie znajdziesz nie tylko legendarny "najdłuższy bar na świecie", ale także wiele małych, niezależnych sklepów, które osładzają dzień zakupów w Düsseldorfie kreatywnymi ofertami i witrynami sklepowymi. Od sztuki, mody i designu po styl życia - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Karlstadt w Düsseldorfie jest również przytulny, z cotygodniowym targiem, antykami i galeriami zapewniającymi dużą różnorodność. Japońska dzielnica wokół Immermannstraße jest wielokulturowa, podczas gdy City Süd jest głównie domem dla dużych sieci i międzynarodowych sklepów sieciowych.

Czy czegoś tu brakuje?

Czy masz firmę w Düsseldorf? Wprowadź ją za darmo w kilku krokach.


Zarejestruj się teraz!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Wszystkie nazwy marek i znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wszystkie informacje bez gwarancji. Status 10.12.2023 18:42:42

UP

Wybierz kraj i język

This page also exists in your language! english english | Close x