Otoczenie

Lokalne sklepy: zakupy i zakupy w Frankfurt nad Menem

Znajdź asortyment, godziny otwarcia i więcej informacji u lokalnych sprzedawców detalicznych i sklepów 16775 w Frankfurt nad Menem.

Popularne marki w Frankfurt nad Menem

Zakupy we Frankfurcie nad Menem: zakupy w okolicy Zeil

Frankfurt nad Menem jest znany ze swojej giełdy i sąsiadującej z nią dzielnicy bankowej. Ale miasto uniwersyteckie nad Menem to także zaskakująco zróżnicowana i różnorodna dzielnica handlowa. Bez względu na to, czy chodzi o towary używane, antyki, sztukę, modę, technologię czy styl życia, we Frankfurcie nad Menem nie ma niczego, co nie byłoby dostępne. Przynajmniej tak obiecują te adresy handlowe w samym sercu centrum miasta z 700 000 mieszkańców.

Ulice handlowe we Frankfurcie nad Menem

Dzięki Zeil, miasto handlowe Frankfurt nad Menem ma jedną z ulic handlowych o najwyższych obrotach w Europie. Warto jednak przyjrzeć się także bocznym uliczkom. Töngesgasse, najstarsza promenada w mieście, jest warta odwiedzenia. Z kolei w Neue Kräme jest nie tylko wiele "rzeczy" do przejrzenia, ale klasztor zaprasza również do kontemplacyjnej przerwy. Fressgass` we Frankfurcie nad Menem oferuje kolorowy gastronomiczny potpourri, który zaspokoi każdy gust. Z drugiej strony sklepy specjalistyczne zgromadziły się na Schillerstraße, podczas gdy Goethestraße jest domem dla ekskluzywnych luksusowych marek, a Schweizer Straße zaskakuje wieloma tradycyjnymi sklepami. Leipziger Strasse i Münchener Strasse są kreatywne i kolorowe. Z drugiej strony zakupy w deszczu i wietrze to po prostu świetna zabawa w tych centrach handlowych we Frankfurcie nad Menem:

Centra handlowe we Frankfurcie nad Menem

Centrum handlowe MyZeil w samym sercu miasta handlowego Frankfurt nad Menem to najlepszy adres, jeśli chodzi o centra handlowe. Otwarte w 2009 roku MyZeil mieści łącznie 100 sklepów i restauracji na powierzchni 77 000 metrów kwadratowych. Nowością jest Skyline Plaza, które znajduje się bezpośrednio obok nowego Europaviertel i zostało otwarte dopiero w 2013 roku. Dzięki Nordwest-Zentrum Frankfurt nad Menem posiada również jedno z największych centrów handlowych w środkowych Niemczech. Około 150 sklepów osiedliło się tutaj i razem tworzą niezwykle atrakcyjną mieszankę sektorów. Hessen-Center, które zostało otwarte w 1971 roku, również mieści 150 sklepów. To sprawia, że Hessen-Center jest nie tylko jednym z pierwszych centrów handlowych w Niemczech, ale także tworzy niewiarygodną gęstość sklepów na powierzchni zaledwie 36 000 m².

Czy czegoś tu brakuje?

Czy masz firmę w Frankfurt nad Menem? Wprowadź ją za darmo w kilku krokach.


Zarejestruj się teraz!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Wszystkie nazwy marek i znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wszystkie informacje bez gwarancji. Status 10.12.2023 17:39:44

UP

Wybierz kraj i język

This page also exists in your language! english english | Close x