Otoczenie

Fakty i liczby

Zarejestruj się teraz w 2 krokach.

O Wogibtswas.de

Wogibtswas.de to usługa wyszukiwania i dostawca katalogów, który pomaga handlowcom w pozyskiwaniu nowych klientów. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić swój sklep, firmę lub oddział na naszej stronie i wskazać, jakie produkty lub usługi są u Ciebie dostępne. Jeśli użytkownik wyszuka w Twojej okolicy produkt lub usługę, która jest u Ciebie dostępna, Twój sklep zostanie mu wyświetlony. Daje to możliwość szybkiego i łatwego przekształcenia użytkowników online w klientów.

Tak to się wszystko zaczęło

Pierwsza wersja beta Wogibtswas.de została uruchomiona w 2014 roku. Celem było zbliżenie lokalnych firm i wyszukiwarek. Tak wtedy, jak i teraz, sprzedawcy detaliczni i usługodawcy mieli możliwość zaprezentowania swojej działalności w atrakcyjny sposób na platformie. Lokalne wyszukiwanie firm jest nadal centralnym elementem wogibtswas i obecnie znajduje firmy w oparciu o 60 787 kategorii towarów i usług.

Obecnie wogibtswas.de wymienia 1.124.805 różnych sprzedawców detalicznych w 64.544 miastach.

Jeszcze bardziej precyzyjne: wyszukiwanie produktów

Czy sklep z napojami za rogiem ma moje ulubione piwo? W którym pobliskim sklepie mogę kupić śruby z gwintem M5? I który butik w okolicy ma na stanie Nike New Balance w moim rozmiarze? W 2018 roku wprowadzono wyszukiwanie produktów. Oprócz wyszukiwania sprzedawców według kategorii produktów i usług, użytkownicy mogą teraz również wyszukiwać określone produkty w swojej okolicy.

Skąd pochodzą dane?

Otrzymujemy dane zarówno od samych właścicieli sklepów, jak i od naszych partnerów agencyjnych z sektora marketingu lokalizacyjnego, którzy publikują je automatycznie w imieniu swoich klientów. Produkty i ich dostępność mogą być wprowadzane przez samych sprzedawców. W tym celu zapewniamy różne opcje importu, takie jak import Excel lub feed w obszarze klienta.

Nasi wydawcy premium

© 2024, Wogibtswas / Locabee. Wszystkie nazwy marek i znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wszystkie informacje bez gwarancji. Status 22.05.2024 11:23:30

UP

Wybierz kraj i język

This page also exists in your language! english english | Close x