Otoczenie

Lokalne sklepy: zakupy i zakupy w Essen

Znajdź asortyment, godziny otwarcia i więcej informacji u lokalnych sprzedawców detalicznych i sklepów 18457 w Essen.

Zakupy w Essen: stały adres w Zagłębiu Ruhry od 1951 roku

Od 1951 roku każdy, kto opuszcza główny dworzec kolejowy w Essen, widzi napis "Shopping City Essen" na dachu hotelu naprzeciwko. Dzięki tradycji i innowacyjności metropolia Zagłębia Ruhry, Essen, od prawie 70 lat umacnia swoją pozycję jako wieloaspektowa dzielnica handlowa na północnym zachodzie. Ale co sprawia, że Essen jest tak uroczym miastem handlowym? I jakie atrakcje zakupowe oferuje Essen?

Zakupy w Essen: Centrum z niewielkimi odległościami

Tam, gdzie sklepy specjalistyczne już w latach 50-tych wyściełały ulice handlowe, do dziś znajdują się tradycyjne, zarządzane przez właścicieli sklepy, które zapraszają do przeglądania i spacerów. W szczególności wzdłuż Kettwiger Strasse i Rüttenscheider Strasse, która jest również popularnie znana jako "Rü" w Essen, domy towarowe o długiej tradycji i sklepy specjalistyczne zapewniają dużą różnorodność i najlepszą obsługę klienta. Oczywiście można tu również znaleźć liczne sklepy sieciowe dużych, międzynarodowych sieci. Ale warto też zajrzeć do sąsiednich alejek, gdzie wiele małych sklepów specjalistycznych otworzyło swoje sklepy.

Centra handlowe w Essen: zakupy w każdą pogodę

Miasto zakupów Essen zasługuje na swoją reputację, zwłaszcza na Limbecker Platz, gdzie centrum handlowe Limbecker Platz, otwarte w 2009 roku, jest jednym z największych w Niemczech. Łącznie 200 sklepów, sieci i restauracji osiedliło się tutaj i zapewnia atrakcyjną mieszankę sektorów w bezpośrednim sąsiedztwie głównego dworca kolejowego w Essen. Z drugiej strony, stylowy Theaterpassage z licznymi luksusowymi butikami z segmentu high-price wyrobił sobie markę jako szlachetny adres w Essen. Z drugiej strony w Allee-Center w Altenessen około 80 sklepów jest bardziej zrelaksowanych.

Spacer z dala od tłumów zakupowiczów

Zakupy w Essen są również możliwe bez zgiełku i kolejek, na przykład wokół Isenbergplatz w Südviertel. W szczególności młodzi projektanci i kreatywni artyści stworzyli tu swoje miejsca i zapraszają do zakupów z dala od tłumów w swoich małych pracowniach, warsztatach i butikach. Z kolei barokowe stare miasto Kettwig emanuje małomiasteczkową atmosferą, w której można znaleźć małe, eleganckie sklepy.

Czy czegoś tu brakuje?

Czy masz firmę w Essen? Wprowadź ją za darmo w kilku krokach.


Zarejestruj się teraz!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Wszystkie nazwy marek i znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wszystkie informacje bez gwarancji. Status 10.12.2023 18:13:52

UP

Wybierz kraj i język

This page also exists in your language! english english | Close x