Otoczenie

Lokalne sklepy: zakupy i zakupy w Stuttgart

Znajdź asortyment, godziny otwarcia i więcej informacji u lokalnych sprzedawców detalicznych i sklepów 17936 w Stuttgart.

Zakupy w Stuttgarcie: wielopłaszczyznowa przyjemność zakupów w szwabskiej metropolii

Strefa dla pieszych w Stuttgarcie rozciąga się od głównego dworca kolejowego do Karlshöhe i oferuje wielopłaszczyznowe doświadczenie zakupowe z interesującą mieszanką międzynarodowych sieci i uznanych sklepów specjalistycznych. Chociaż Königsstrasse jest pulsującym sercem Stuttgartu jako miasta zakupów, warto również przyjrzeć się tym dzielnicom i centrom handlowym w Stuttgarcie:

Milaneo Stuttgart: ultranowoczesne centrum handlowe w Dzielnicy Europejskiej

Milaneo zostało otwarte niedaleko głównego dworca kolejowego w Stuttgarcie w 2014 roku i jest największym centrum handlowym na południowym zachodzie z łącznie 200 sklepami na powierzchni handlowej 43 000 metrów kwadratowych. Chociaż moda i styl życia są głównymi atrakcjami handlowymi w Milaneo, gastronomia również nie musi się ukrywać. Dzięki 1700 miejscom parkingowym zakupy w Milaneo są również możliwe indywidualnie.

Schwaben Galerie Stuttgart: wygodne zakupy w Stuttgarcie-Vaihingen

Centrum handlowe Schwaben Galerie w Stuttgarcie-Vaihingen oferuje łącznie 50 specjalistycznych sklepów z żywnością, modą i technologią. Ale artykuły drogeryjne i usługodawcy również osiedlili się na centralnie położonym Schwabenplatz.

Königsbau Passagen Stuttgart: Zakupy we wspaniałym otoczeniu

Königsbau Passagen to udane połączenie zabytkowych budynków z ultranowoczesną architekturą. Spacerując wśród imponujących kolumn Königsbau, zbudowanego w 1860 r., wejdziesz do kolorowego świata zakupów teraźniejszości w tylnej części: odkryj piękno, modę, technologię i styl życia w sklepie nr 1 w Stuttgarcie!

Dorotheen-Quartier w nowym centrum Stuttgartu

W bezpośrednim sąsiedztwie tętniącego życiem Charlottenplatz, Dorotheen-Quartier zaprasza na stylowe zakupy w Stuttgarcie. Odkryj luksusowe marki z dziedziny mody, sztuki i stylu życia i daj się porwać do świata zakupów w Stuttgarcie dzięki DOQU, które zostało otwarte w 2017 roku.

Jeszcze więcej przyjemności z zakupów w Stuttgarcie i okolicach

Lubisz polować na okazje i jesteś fanem dużych marek? W takim razie Outlet City Metzingen to miejsce dla Ciebie! Położone 1 godzinę jazdy samochodem od Stuttgart Mitte, Metzingen to adres Stuttgartu dla łowców okazji. Znajdująca się w samym sercu Stuttgartu historyczna hala targowa przeniesie Cię do świata pachnących przysmaków - po prostu obowiązkowa pozycja dla smakoszy!

Czy czegoś tu brakuje?

Czy masz firmę w Stuttgart? Wprowadź ją za darmo w kilku krokach.


Zarejestruj się teraz!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Wszystkie nazwy marek i znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wszystkie informacje bez gwarancji. Status 10.12.2023 18:36:37

UP

Wybierz kraj i język

This page also exists in your language! english english | Close x