Otoczenie

Lokalne sklepy: zakupy i zakupy w Hanower

Znajdź asortyment, godziny otwarcia i więcej informacji u lokalnych sprzedawców detalicznych i sklepów 7868 w Hanower.

Zakupy w Hanowerze: radość z zakupów nad brzegiem rzeki Leine

Hanower to zabawa w zakupy w najlepszym wydaniu! Metropolia Dolnej Saksonii kusi różnorodnymi ulicami handlowymi pośrodku wyłączonego z ruchu centrum miasta. Od książek i mody, przez sztukę i antyki, po markowe i specjalistyczne sklepy - 500-tysięczne miasto nad rzeką Leine zachwyca różnorodnością na najmniejszej przestrzeni! Warto również zajrzeć poza utarte szlaki: Hanower jest także domem dla wielu małych, świetnych adresów handlowych. Przegląd:

Zakupy w centrum Hanoweru

Zakupowe serce Hanoweru bije wokół centralnego Kröpke-Platz. Od tego miejsca główne ulice handlowe stolicy Dolnej Saksonii tworzą kształt gwiazdy. Bahnhofstrasse i Georgstrasse to największe i najgęściej zaludnione dzielnice handlowe. Warto jednak zajrzeć również pod ziemię. Promenada Niki-de-Saint-Phalle to wyjątkowy obszar handlowy w Hanowerze: podziemna mila handlowa, która łączy Kröpke bezpośrednio z głównym dworcem kolejowym.

Centra handlowe w Hanowerze

Deszcz, śnieg czy upał - Promenada Niki-de-Saint-Phalle to nie jedyny sposób na zakupy w Hanowerze niezależnie od pogody. Oprócz historycznej hali targowej, Ernst-August-Galerie i Galerie Luise am Kröpke są również popularnymi atrakcjami handlowymi w Hanowerze. Podczas gdy Galeria Ernsta Augusta przyciąga kupujących 150 sklepami i 1200 niedrogimi miejscami parkingowymi, Pasaż Luise i Kröpcke zachwyca stylowymi markowymi sklepami na długości 155 metrów.

Małe, ale potężne! Wskazówki dotyczące zakupów w Hanowerze

Zakupy w Misburgu mogą być tak egzotyczne, jak podróż do Japonii. Niedaleko kanału Mittelland znajduje się ogród bonsai, który zaprasza na fascynującą wizytę. W Steintor sklep z komiksami Comix zyskał już międzynarodową sławę, podczas gdy na Lister Meile znajduje się hanowerska instytucja: domy towarowe König. Wraz z Kräuter Kühne (Lister Meile), Lan'd der bunten Steine (Hildesheimer Straße), Pfefferhaus (Linden-Nord) i Writers Corner (Leinebrücke), Hanower ma więcej unikalnych sklepów, które czekają na indywidualne odkrycie.

Czy czegoś tu brakuje?

Czy masz firmę w Hanower? Wprowadź ją za darmo w kilku krokach.


Zarejestruj się teraz!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Wszystkie nazwy marek i znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wszystkie informacje bez gwarancji. Status 08.12.2023 19:09:17

UP

Wybierz kraj i język

This page also exists in your language! english english | Close x