Otoczenie

Lokalne sklepy: zakupy w Berlin

Znajdź asortyment, godziny otwarcia i więcej informacji u lokalnych sprzedawców detalicznych i sklepów 11740 w Berlin.

Zakupy w Berlinie: miasto zakupów w Berlinie na wyciągnięcie ręki

Moda, styl życia, sztuka i design - jeśli wybierasz się na zakupy do Berlina, musisz wiedzieć, gdzie się udać. Ponieważ w 3,5-milionowym mieście różnorodność ulic handlowych i centrów handlowych jest ogromna. Rozpocznij swoją przygodę z zakupami w Berlinie i odkryj stolicę Niemiec podczas spersonalizowanej wycieczki po sklepach.

Ulice handlowe i centra handlowe w Berlinie

Oczywiście każdy zna te adresy: Alexanderplatz, Hackescher Markt, Schönhauser Allee i Kurfürstendamm. Ale oprócz KaDeWe, Berlin Mall i projektantów w Hackesche Höfe, warto również przyjrzeć się wyrafinowanym sprzedawcom detalicznym na Friedrichstraße, małym sklepom specjalistycznym na Boxhagener Platz i kreatywnym sklepom na Bergmannstraße i Oranienstraße. Sklepy przy Schloßstraße i sklepy koncepcyjne w nowym centrum handlowym Bikini Berlin Mall w Charlottenburgu również oferują duży wybór na niewielkiej przestrzeni.

Zakupy w halach targowych w Berlinie

Nie musisz być smakoszem, aby cieszyć się bogatą i kolorową ofertą hal targowych w Berlinie wszystkimi zmysłami. Dlaczego nie odwiedzić hali targowej Arminius w Moabit? Ciesz się jasną architekturą Markthalle Neun i podziwiaj kolorową różnorodność żywności w Markthalle Tegel. Hala targowa Marheinke na Kreuzbergu oferuje wszystko, czego dusza zapragnie na ponad 3000 metrów kwadratowych.

Czy czegoś tu brakuje?

Czy masz firmę w Berlin? Wprowadź ją za darmo w kilku krokach.


Zarejestruj się teraz!

© 2024, Wogibtswas / Locabee. Wszystkie nazwy marek i znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wszystkie informacje bez gwarancji. Status 22.05.2024 09:21:50

UP

Wybierz kraj i język

This page also exists in your language! english english | Close x